تصفیه فاضلاب مرده شورخانه

Spread the love
4/5 - (2 امتیاز)

تصفیه فاضلاب آرامستان

مهمترین دلایل و اهداف نیاز به تصفیه فاضلاب آرامستان ها عبارتست از: ارتقاء سطح بهداشت عمومی و حفظ سلامت مردم و جامعه ، حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آن، جلوگیری از آلودگی آب ها، جلوگیری از اشاعه ی بیماری های واگیر و بالا بردن شاخص های بهداشتی.

فاضلاب آرامستان ها دارای شدت آلودگی زیادی می باشد و در زمره فاضلاب های قوی یا متوسط محسوب می شود و ترکیبات مختلف شیمیائی و آلی و همچنین عوامل مختلف بیولوژیکی را می تواند وارد محیط زیست کند. بنابراین جهت ایمنی و حفظ محیط زیست و ارتقای شاخص های بهداشتی؛ این تصفیه فاضلاب در شهرها ضروری است.
این فاضلاب در هیچ شرایطی نباید در فضای آزاد جاری شده و یا بدون تصفیه و بلافاصله از محل تولید با منابع آب های سطحی نظیر رودخانه یا منابع آب های زیرزمینی نظیر چاه، قنات و چشمه ترکیب شوند. عدم کنترل وبی توجهی نسبت به مدیریت صحیح فاصلاب آرامستان ها علاوه بر تهدید جدی سلامت جامعه و محیط زیست باعث می شود هزینه های زیادی برای از بین بردن اثرات این آلودگی ها به هدر برود.
شرکت مهندسی آب نیک پویان البرز با تکیه بر دانش و فناوری های روز دنیا و توانایی بالای کارشناسان خود، قادر به تصفیه فاضلاب غسالخانه می باشد، که از خروجی به دست آمده ی آن می توان در آبیاری گیاهان و فضای سبز استفاده کرد.

شرکت بهساز آب این امکان را فراهم کرده است که ضمن دستیابی به استاندارد محیط زیست، قیمت های رقابتی مناسب را در اختیار مشتریان خود در پروژه های مختلف تصفیه آب و تصفیه فاضلاب قراردهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *